אין אולם יש דמו – החתונה שלנו

אחרי הצעת הנישואים המופלאה (לקריאת הפוסט על הצעת הנישואים ) הגיע הזמן להתחיל לתכנן חתונה.

אני תמיד רציתי חתונה קטנה ולאט לאט עם השנים הבנתי שיש מצב שזה לא הולך לקרות.
למה?

כי אמא שלי ממרוקו משפחה מאוד גדולה וזה יוצא שרק מהצד שלי אמא שלנו אנחנו מלאן אנשים ויש גם את הצד של אבא והצד של הבעל לעתיד ועוד מלא חברים ובקיצור זה היה נראה לי שחתונה קטנה זה משהו שלא יקרה אצלי ..  אבל..
מסתבר שהצלחתי למצוא את האדם המתאים שבא ממשפחה מאוד מאוד מצומצמת, אז החתונה הקטנה נראיתה פתאום יותר אפשרית. 

אבל כשהתחלנו לתכנן את החתונה גילינו שככל שמספר האורחים קטן יותר, ככה קשה יותר לכסות את העלויות ויוצאים בהפסד די גדול. במצב רגיל זה פחות היה מפריע לנו, אבל הכרזנו על שנת חיסכון עבור הטיול הגדול (תכננו לחסוף במשך שנה בשביל טיול גדול שלא ידענו לכמה זמן ימשך), אז היה לנו ברור שאנחנו לא יכולים להוציא יותר מדי כסף על החתונה. 

בקיצור רצינו חתונה קטנה ולא יקרה אבל נוספה לכך עוד בעיה. רצינו חתונה אורבנית בתל אביב!!!

חיפוש אולם אירועים בתל אביב

התחלנו ללכת לראות מקומות והמקום הראשון שהלכנו לראות היה אולם ליד הנמל. חחחח בואו נגיד ככה. גם אם לא היינו בשנת חיסכון לא יכולנו להרשות לעצמנו להתחתן במקום כזה. אחרי הפגישה שם התבאסתי ממש והבנתי שיש מצב שחתונה בתל אביב לא תהיה אפשרית.

אה ושכחתי לספר שאח שלי הודיע שהוא מגיע לארץ עם המשפחה שלו לשבועיים מ ה26.6 עד ה10.7 משישי עד שישי. אני ורומן רצינו חתונת צהריים בשישי וזה אומר שזה השאיר לנו רק תאריך אחד אפשרי והוא ה3.7.

אז רצינו חתונה קטנה, בתל אביב, בתקציב שפוי, בתאריך אחד ויחיד ויש לנו ארבעה וחצי חודשים למצוא מקום מתאים ולתכנן חתונה!!

המשכנו ללכת לראות מקומות בתל אביב וכל מקום נפסל בגלל העלויות וגם לחלק מהמקומות לא התחברנו ובשלב מסוים הבנו שנצטרך להתפשר והחלטנו לצאת מגבולות תל אביב ולחפש עוד אופציות. אז הלכנו למקום באזור השרון ולמקום באזור רחובות. הם היו נראים סבבה אבל גדולים יותר ממה שרצינו ולא בסגנון שחיפשנו  ולא ידענו מה לעשות.

אין אולם יש דמו 

אחרי כמה ימים ראיתי פתאום מודעה על אולם אירועים חדש שיפתח בתל אביב ושיש עכשיו מחירי השקה. אמרתי ישר לרומן שהולכים לראות את המקום. הלכנו למקום ופגשנו את הבעלים באולם אחר שכבר יש להם והוא הראה לנו דמו איך האולם החדש אמור להראות. הדמו היה מהמם אבל הלכנו לראות את האולם והוא היה אתר הריסות! כן כן אין אולם! זה אתר הריסות ויש דמו שמראה איך הוא אמור להראות עוד שלושה חודשים וזה אומר שהוא אמור להיות מוכן חודש לפני החתונה שלנו.

מה אתם הייתם עושים?

בטח ניחשתם מה אנחנו עשינו. אמרנו: סבבה! נלך על זה. הם נתנו לנו מחיר השקה מעולה ואנחנו עפנו על המציאה. כמובן שההורים נלחצו מאוד וחששו שהמקום לא יהיה מוכן עד לחתונה ולא הבינו איך סגרנו על המקום שהוא אתר הריסות ושלא ראינו אותו באמת..

צ'יק צ'ק 

אבל אנחנו ידענו שיהיה בסדר וידענו שהמקום יהיה מוכן וידענו שיהיה מהמם

למה? כי היתה לנו הרגשה כזאת ועם הרגשה אי אפשר להלחם. סגרנו עם הדי ג'י הראשון שפגשנו כי הוא חבר של אח של רומן. סגרתי עם המאפרת הראשונה שפגשתי כי היא נתנה לי הרגשה טובה עם עצמי וסגרתי עם חנות השמלות כי ראיתי שיש להם את הסגנון שאני מחפשת אה וצלמת גם סגרנו ישר כי היא עבדה איתי ואמנם היא הייתה עובדת  בחברת הייטק אבל היא אחת הצלמות המוכשרות שהכרתי והיא הביאה איתה עוד צלם וצלם וידאו.

בקיצור ברגע שסגרנו על המקום כל שאר הדברים נסגרו צ'יק צ'ק וחודש לפני החתונה האולם היה באמת מוכן!!

הלכנו לראות אותו והוא היה בדיוק כמו בדמו ואפילו יותר יפה.

התארגנו לחתונה במלון שהיה חמש דקות הליכה מהבית שלנו בתל אביב (קיבלתי מהעבודה שובר לשני לילות במלון לכבוד השנה החדשה אז ניצלנו את זה לזמן החתונה). וכך יצא שהצלחנו להתחתן בתל אביב במחיר שפוי ובלי הפסדים ומאז כל מי שמכיר אותנו ומתחתן מחפש אתר הריסות שמתוכנן להיות אולם בתל אביב 😉